Pětilůžkové studio - rodinný pokoj

Pětilůžkové studio s kuchyňským koutem je prostorná garsoniéra, cca 45 m2 s předsíní a koupelnou. Kuchyňský kout je plně vybaven varným i jídelním nádobím, ledničkou, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, varnou konvicí, kávovarem, toastovačem a mikrovlnou troubou. Dále je k dispozici jídelní stůl, rozkládací rohová sedačka, rozkládací lůžko, šatní skříň, ventilátor, v koupelně vysoušeč vlasů. Výhled je do přední části zahrady.

Vaše děti si pohrají na dětském koberci a hračky nemusíte vozit s sebou, k půjčení jich máme dost.

Přistýlka je možná.

Třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj se společným příslušenstvím

K dispozici je dále třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj. Tyto pokoje mají společnou prostornou kuchyň a koupelnu pro oba pokoje, s přístupem přes společnou chodbu pro všechny ubytované.

Hodí se pro početnější či spřátelené rodiny, kterým nevadí společné příslušenství.  Kuchyně je plně vybavena varným i jídelním nádobím, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, varnou konvicí, kávovarem a mikrovlnou troubou, toastovačem, využijete i dvě ledničky. Dále je k dispozici jídelní stůl, rozkládací  sedačka, ventilátory v každém pokoji, v koupelně vysoušeč vlasů. Krásný výhled na náves a na zadní zahradu.

Vaše děti si pohrají na dětském koberci a hračky nemusíte vozit s sebou, k půjčení jich máme dost.

Přistýlka je možná.

dav

Využijete i zastřešenou terasu s posezením.

V zadní části zahrady je zahradní krb s posezením, kde můžete trávit příjemné večery u grilování, dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou, trampolína, pískoviště s hračkami o rozměru 2×2 m.

Uvnitř budovy se nekouří.

Wifi zdarma.

Zaparkovat můžete přímo u domu, k dispozici jsou 4 parkovací místa. Využít můžete i uzamykatelnou úschovnu kol.

Maximální kapacita je 12 osob na plnohodnotných lůžkách + přistýlky.